start aktualności wystawy warsztaty o nas kontaktwystawy


PROGRAM WYSTAWBeata WalczakGrafika WłoskaKatarzyna RzontkowskaMałgorzata KroszczyńskaKalendarz 2015Iwona Rossochacka KennyMagdalena SchreiberMI-TYNafe AlahmadAdrian LewandowskiJoanna CasseliusEwa i Magda PrzanowskaLaura DYCZKODaniel Del RosalPanie KolegoSpotkanie ze sztukąPiotr Kraminer - KalicińskiImaginarium - Anna ŚwitalskaMagda PrzanowskaAgnieszka JacoszekJoanna Chodkiewicz Joanna Szumska - MalarstwoPrzejścia - Magdalena SzilkeŁukasz ZedlewskiEwa PrzanowskaAnna KopytoMarek DzienkiewiczJolanta KolaryT. Myczka i D. Nguyen AnhNiezależnie od sytuacjiJoanna MrozowskaPrzemek KlimekIwona WyszatyckaK. Wachowiak i T. MilanowskiTu i Teraz - MostowiczInezw stronę światłaMarta Sztuka - Piterkoniewilkonieizabella bigelmajer-przemianysylwester piędziejewskimaria mamczur-wieloczułośćedmund dudeksiódmy stopieńeugeniusz stemplowskitomasz muchainez krupińskaelżbieta dudek-kalendarzdanuta nawrockaedyta dzierż.iwona jędruchelżbieta dudekjan rusnokizabella bigelmajer-marzenia..ArtPub.plmaciej ratajczakmaria mamczur - finisażAgnieszka Strojna Iwona GolorAlina Picazio - Warszawamaria mamczur - rokMiejskie historieDaria Kluzek
Anna Kopyto

 ---->Prace na sprzedaż 

 

 

 

Anna Kopyto, ur. 1985 r. Artystka intermedialna oraz nauczycielka wychowania przedszkolnego. Ukończyła Pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną oraz Edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. W 2010 roku obroniła dyplom z malarstwa sztalugowego w pracowni prof. Urszuli Ślusarczyk. Brała udział w wystawie indywidualnej "Arché " w Galerii Korekta w Warszawie w 2014 r. oraz w wystawach zbiorowych w Warszawie, Krakowie, Radomiu, Ostrowcu Świętokrzyskim i Kielcach.

 

 

W swojej twórczości porusza temat żywiołów. „Przestrzenie” to kolejny cykl prac dotyczący żywiołu wody. Czas i przestrzeń w wodnym świecie są ściśle ze sobą związane, zależne od siebie. „Przestrzenie” to próby zatrzymania chwili, uchwycenia wody, która jest w ciągłym ruchu w przyrodzie.
wszelkie prawa zastrzeżone . galeria autograf . PL-03-838 Warszawa . ul. grochowska 342
e-mail: galeria@autograf.pl . tel./fax: +48 22 670 13 11