start aktualności wystawy warsztaty o nas kontaktwystawy


PROGRAM WYSTAWBeata WalczakGrafika WłoskaKatarzyna RzontkowskaMałgorzata KroszczyńskaKalendarz 2015Iwona Rossochacka KennyMagdalena SchreiberMI-TYNafe AlahmadAdrian LewandowskiJoanna CasseliusEwa i Magda PrzanowskaLaura DYCZKODaniel Del RosalPanie KolegoSpotkanie ze sztukąPiotr Kraminer - KalicińskiImaginarium - Anna ŚwitalskaMagda PrzanowskaAgnieszka JacoszekJoanna Chodkiewicz Joanna Szumska - MalarstwoPrzejścia - Magdalena SzilkeŁukasz ZedlewskiEwa PrzanowskaAnna KopytoMarek DzienkiewiczJolanta KolaryT. Myczka i D. Nguyen AnhNiezależnie od sytuacjiJoanna MrozowskaPrzemek KlimekIwona WyszatyckaK. Wachowiak i T. MilanowskiTu i Teraz - MostowiczInezw stronę światłaMarta Sztuka - Piterkoniewilkonieizabella bigelmajer-przemianysylwester piędziejewskimaria mamczur-wieloczułośćedmund dudeksiódmy stopieńeugeniusz stemplowskitomasz muchainez krupińskaelżbieta dudek-kalendarzdanuta nawrockaedyta dzierż.iwona jędruchelżbieta dudekjan rusnokizabella bigelmajer-marzenia..ArtPub.plmaciej ratajczakmaria mamczur - finisażAgnieszka Strojna Iwona GolorAlina Picazio - Warszawamaria mamczur - rokMiejskie historieDaria Kluzek
ArtPub.pl

 


Wystawa 6.02 - 06.03.2010


 

Dominika Dobrowolska

pochodzi z Sosnowca, absolwentka Akademii Sztuk Pieknych w Gdańsku, artysta plastyk, grafik, ilustrator.
Tworzy w technikach grafiki warsztatowej - akwaforcie, akwatincie, serigrafii i innych.
Jej twórczość inspirowana starożytnością, mitologią a także literaturą, jest często ilustracją ale zawsze pełną tajemnicy i niedpowiedzeń, tak, aby zostawić pole dla erudycji odbiorcy.

Prace na sprzedaż

 


 

Andrzej Olczyk

urodził się 30 listopada 1956 r. w Sosnowcu. Studiował w Akademii Pedagogicznej w Krakowie, zrobił dyplom w Pracownii Linorytu w 1986r. u Jerzego Jędrysiaka. Od tego czasu uczestniczy w wystwach zbiorowych w kraju i za granicą: konkurs graficzny im. Gielniaka w Jeleniej Górze - biennale, Quadriennale Drzeworytu i Linorytu Polskiego w Olsztynie, Międzynarodowe Biennale Ekslibrisu Współczesnego w Malborku. Na swym koncie ma również wystawy w Łodzi, Rzeszowie, Warszawie, Krakowie, Bostonie (FISAE), Rzymie, Maastricht, Tajwanie, Chinach, Francji, Czechach.
Od 2007 r. uczestniczy w wystawach internetowych galerii sztuki: Variart 2008 (Koszalin), Artpub 2008 (Warszawa, Olsztyn).

Prace


 

Krzysztof Schodowski

pochodzi z Olsztynka. Ukończył Policealne Studium Plastyczne Rzemiosł Artystycznych w Rzepczynie i specjalizacji renowacja witraży. Zajmuje się głównie rysunkiem. W sztuce najbardziej interesuje go człowiek, jego wewnętrzne procesy, te o których mówi i te których nie ujawiania.
Ważniejsze wystawy:
VIII 2008 - Ogólnopolska wystawa Malarstwa, Rysunku i Grafiki "Artpub Preludium" - Alternatywa Cafe W-wa
XI 2008 - Ogólnopolska wystawa Malarstwa, Rysunku i Grafiki "Artpub" - Galeria ZPAP w Olsztynie

Prace


 
wszelkie prawa zastrzeżone . galeria autograf . PL-03-838 Warszawa . ul. grochowska 342
e-mail: galeria@autograf.pl . tel./fax: +48 22 670 13 11